Перші 2 год автомобіль їхав зі швидкістю 60 км\год , а у наступні 3 год збільшив швидкість на 10

км\год. Яку відстань проїхав атомобіль ? Скільки кілометрів йому ще залишилося проїхати , якщо весь шлях автомобіля дорівнює 350 км ?

Ответы на вопрос

Отвечает Слыш Влад.
60*2=120км
60+10=70км/год
70*3=210 км
120+210=330 км - всього проїхав
350-330=20 км - залишилось  проїхати