Скількома способами можна групу з 20 студентів поділити на дві підгрупи так, щоб в одній підгрупі

було 15 студентів, а в другій 5?

Ответы на вопрос

Отвечает Черевко Яна.
C 15_20 - C 5_20 = (20!)/(5!) - (20!)/(15!) = 6×7×8×9×10×11×12×13×14×15×16×17×18×19×20 - 16×17×18×19×20 = 6×7×8×9×10×11×12×13×14×15 = 10897286400.
Відповідь: 10897286400.