З одниеи дилянкы зибралы 42 мишкы цыбули,а з другои -29.З другои дилянкы зибралы на 715кг. цыбули

менше, ниж з першои.Скилькы килограмив цыбули зибралы зкожнои дилянкы?

Ответы на вопрос

Отвечает Остро Макс.

1)42-29=на 13мешков-больше собрали с одного.

2)715:13=55кг-в одном мешке.

3)42*55=2310кг-собрали с первого.

4)29*55=1595кг-собрали со второго.

Отвечает Решетников Стас.

42-29= на13 мішків -----менше зібрали з другої ділянки

715:13=55 кг-----------цибулі у одному мішку

42*55=2310 кг----------зібрали з першої ділянки

29*55=1595 кг----------зібрали з другої ділянки.