Ластівка за 4 год польоту подолала 276км. 5 - 6 цього шляху чиж пролетів за 5 год. На скільки

швидкість ластівки була більшою за швидкість чижа

Ответы на вопрос

Отвечает Мокиевский Олег.
v=s/tv_{lastivka} =276/4=69км/год
з чижом так само підставляємо в рівняння і порівнюємо

Отвечает Егорова Евгения.
(276/4)-(276/6*5)/5=23 км