Допоможіть.Першого дня туристи пройшли 8,3 км, що на 1,8 км більше, ніж другого дня, і на 2,7 км

менше, ніж третього. Скільки км пройшли туристи за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Щуцкая Александра.
8,3-1,8=6,5км во второй день
8,3+2,7=11км 3 день
8,3+6,5+11=25,8км всего
Отвечает Дёмина Надежда.
3дн=11км
 2дн=8,3 км
1 дн=6,5км
всего:25,8