Туристи проїхали 21 км. на велосипедах і 3 км. пройшли пішки. яку відстань подолали туристи?на

скільки кілометрів менше вони пройшли пішки ніж проїхали на велосипедах????

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Миша.
21+ 3 = 24(км) - всё расстояние
21 - 7 = 14 (км) - на столько меньше прошли пешком, чем проехали на велосипедах.