Човен,власна швидкість якого 21км/год,проплив річкою шлях від пункту А до пункту В і повернувся

назад.Скільки часу витратив човен,якщо відстань між пунктами А і В становить 72 км ,а швидкість течії-3 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Гусаренко Саня.
21+3=24км/ч- склрость по течению
21-3=18км/ч- скорость против течения
72:24=3ч- на путь туда
72:18=4ч- на путь обратно
4+3=7ч- на  весь путь