Блокнот коштував 8 грн, що становить восьму частину вартості книжки. скільки грошей треба заплатити

за блокнот і книжку? зміни запитання задачі так , щоб у іі розв'язанні останньою була дія віднімання.

Ответы на вопрос

Отвечает Приморская Анастасия.
1) 8*8=64 грн. -  вартість книжки
2) 64+8=72 грн - потрібно заплатити за книжку і блокнот

Запитання: На скільки книжка дорогше за блокнот?
Отвечает Сапронов Дмитрий.
8*8=64 грн (книжка)
64+8=72 грн
відповідь: 72 грн

зміни задачу так , щоб у розв*язанні останнью дією була дія віднімання:
на скільки книжка дорожче коштувала аніж блокнот