Зміни приклади так щоб остача була найбільша з можливих 4252:7 . 9368:9 . 892:3 .958:4 . 1427:4 .

зарание спс.

Ответы на вопрос

Отвечает Merkulova Arina.
9368÷9=1040.8888888889
4252÷7=607.4285714286
892÷3=297.3333333333
1427÷4=356.75
958÷4=239.5