Чому дорівнює значення виразу 3a^2-12a-2 якщо a^2-4a+2=6


Ответы на вопрос

Отвечает Самарский Дмитрий.
a^2-4a+2=6 перенесем 6

a^2-4a-4=0  умножим на 3

3a^2-12a-12=0  розложим -12 на -2 и-10

3a^2-12a-2-10=0 перенесем -10

3a^2-12a-2=10 
ответ 10