Один вертоліт пролетів 480 км,а другий 800км.Перший вертоліт був у польоті на 2 години

менше.Скільки годинбув у польоті кожний вертоліт,якщоїх швидкістьоднакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Куценко Илья.
1)800-480=320(км)-менше пролетів перший вертоліт ніж другий;
2)320÷2=160(км)-пролітав кожен з них за годину;
3)480÷160=3(год.)-був у польоті перший вертоліт;
4)800÷160=5(год.)-був у польоті другий вертоліт