Учні всіх початкових класів школи виготовили для блогодійного ярмарку 468 поробок.Кожний клас

приніс по 23 іграшки та по 29 картинок. Скільки окремо іграшок та картинок було виготовлено для ярмарку?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Дмитрий.
1) 23 + 29 = 52(іграшок і виробів)- у одного класу
2) 468 : 52 = 9 (класів) було
3)23 * 9 =207(іграшок)4)29 * 9 =261(виробів)