З одного пункту в одному напрямку вирушили одночасно легковий автомобіль і велосипедист. Швидксть

велосипедиста 13 км / год а автомобіля у 5 разів більше ніж велосипедиста. Яка відстань буде між ними через 3 години безперервного руху

Ответы на вопрос

Отвечает Кочарова Ангелина.
1) 13*3=39 км проедет мотоциклист за 3 часа
2) 13*5= 65 км/ч скорость автомобиля
3) 65*3=195 км проедет автомобиль за 3 часа 
4) 195-39=156 км будет между ними через 3 часа