Дріт завдовжки 390 м розрізали на три частини. Довжина першої частини становила 3/7, а другої 80%

від довжини третьої частини. Якою була довжина кожної частини дроту?

Ответы на вопрос

Отвечает Хисматова Рената.
Х-третья часть
3/7х-первая часть
80/100х=8/10х=4/5х-вторая часть

х+3/7х+4/5х=390 умножим всё на 35
35х+15х+28х=13650
78х=13650
х=13650/78
х=175м-третья часть
3/7*175=75м-первая часть
4/5*175=140м-вторая часть