П’ятий член геометричної прогресії (bn) дорівнює 1/32. Знайдіть b1, якщо b4= 1/16. Відповідь

запишіть десятковим дробом.

Ответы на вопрос

Отвечает Кустов Марк.
B₅=1/32
b₄=1/16
-----------
b₁-?                          Решение:
                      q=b₅/b₄=1/32:1/16=1/2=0,5
                      b₄=b₁·q³, b₁=b₄/q³, b₁=1/16:1/8=8·1/16=1/2=0,5
             Ответ:0.5