Ребята срочно помогите пожалуйста. У трикутнику STR сторона ST дорівнює 24 см; вона на 8см менша

ніж сторона TR і на 4 см менша ніж сторона SR. Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
TR=24+8=32 см
SR=24+4=28 см
Р=ST+TR+SR=24+32+28=88 см
Ответ. 88 см