У трех вазах 27 квіток .у другій вазі квіток у 5 разів більше,ніж у першій ,а в третій -у 3 рази

більше ,ніж у першій .Скільки квіток у кожній вазі?

Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Давид.
1)27*5=135(цв.) - во второй вазе. 
2)27*3=81(цв.)-в третьей вазе. 
3)135-81=54(цв)- в каждой вазе.