Два оператори комп'ютерного набору ,працюючи разом ,набрали рукопис посібника за 12 год.за скільки

годин може виконати це завдання кожен оператор ,працюючи самостійно ,якщо один з них може це зробити на 7 год швидше від іншого?

Ответы на вопрос

Отвечает Тагирова Расиля.
1/х+1/у=1/12
х-у=7

12х+12у=ху
х=7+у

12(7+у)+12у=у(7+у)
84+24у=7у+у²
у² -17у -84=0
D=17²+4*84=625=±25²
у1=(17-25)/2= - 4 - не подходит решению
у2=(17+25)/2=21

у=21
х=7+у

у=21(ч) - потребуется одному оператору в одиночку
х=28(ч) - потребуется другому