У садку росло 70 яблунь, груш - у 2 рази більше, ніж яблунь, а слив - на 20 більше, ніж ябунь і

груш разом. Скільки росло слив у садку?

Ответы на вопрос

Отвечает Окетова Анель.
70*2=140 -груш
70+140=210 -груш і яблунь разом
210+20=230-слив