Відстань між двома містами 367 км . З цих міст назустріч один одному вилетіли два поштові голуби.

Перший голуб пролетів 97 км , а другий - 85 км . Яку відстань їм залишилося прилетіли до зустрічі?

Ответы на вопрос

Отвечает Дзукаева Алина.
1) 97 + 85 =182(км) пролетели голуби
2) 367 - 182 =185( км) осталось пролететь.