Хлопець прочитав 5/9 книги, після чого йому залишилося прочитати 36 сторінок . Скільки сторінок у

книжці ?

Ответы на вопрос

Отвечает Золотов Андрій.
1)1-5/9=4/9- частина яка залишилася
2) 36 :4/9= 81- 1/9 книги
3) 81•9= 729 всього сторінок у книзі