з першої ділянки площею 6 а зібрали по 45 кг ячменю з 1 а, а з другої ділянки площею 2 а-по

41кг.Знайди середню врожайність ячменю на цих ділянках.

Ответы на вопрос

Отвечает Данько Олег.

1)зібрали з першої ділянки

6*45= 270 кг

2)зібрали з другої ділянки

2*41= 82 кг

3)зібрали разом з двох ділянок

270+82= 352 кг

4)площа двох ділянок разом

6+2=8 а

5)середня врожайність

352:8= 44 кг з 1 а

 

Отвечает Аганина Катя.

1) 6х45=270 кг с 1 участка

2) 2х41=82 кг со 2 участка

3) 270+82=352 кг с обоих участков

4) 2+6 = 8 а площадь двух участков

5) 352:8 = 44 кг с 1 а средняя урожайность