з вершини розгорнутого кута проведено проминь так що вин дилыть розгорнутый кут на два куты один з

якых менший вид другого на 50 градусов Знайдить величину кожного з утворених кутив

Ответы на вопрос

Отвечает Дельмухаметов Данила.
Нехай менший кут х,тоді більший х+50
Разгорнутий кут=180 град
складемо рівняння
х+х+50=180
2х=180-50
2х=130
х=130:2
х=65 град менший кут
65+50=115 град більшиий кут
=======================================
2 спосіб
==============
1)180-50=130 град міра обох кутів без різниці
2)130:2=65 град менший кут
3)65+50=115 град більшиий кут