У 1-ому на 5 більше ніж у 2-ому. У другому нічого нема. У 3-ому на 3 менше, ніж на 2-ому. Всього 16.


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анастасия.
1-  х+5
2-  х
3-  х-3
Всього 16
х+5+х+х-3=16
3х=14
х=4 2/3 це в 2
4 2/3+5=9 2/3 це в 1
4 2/3-3=1 2/3 це в 3