За 2 1/3 год пролетів літак 490 км,а автомобіль за 4 5/7год проїхав 462км у скільки разів швидкість

літака більша від швидкості автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Харьковский Андрей.
490÷2 1/3=490/1×3/7=1470/7=210 км/ч скорость самолета.
462÷4 5/7=462/1×7/33=3234/33=98 км/ч скорость автомобиля.
210÷98=210/98=15/7=2 1/7 раза. В 2 целых 1/7 раза скорость самолета больше скорости автомобиля.
Ответ: в 2 1/7 раза.