На шлях з пункту а допункту в велосопедист витратив 3 1\6 год а на шлях з пункту в до пункту с на 1

1\3 год менше скильки часу витратив велосопедист на шлях з ав с

Ответы на вопрос

Отвечает Болотова Есения.
1) 3.1/6 - 1.1/3 = (19-8)/6 = 11/6 = 1.5/6(годин) витратив велосепедист на шлях з
                                                                                    пункту Б до пункту С
2) 3.1/6 + 1.5/6 = 5(часу)
Ответ: 5 часу витратив велосепедист на шлях з А в С.