Довжина алеї 540 м. від двох кінців одночасно назустріч один одного побігли петрик та його песик.

через 2 хв.петрик надів на песика новий повідок. з якою швидкістю біг петрик якщо швидкість песика була 150м/хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Вербовецький Арсен.

1)150*2=300м-пробежала собака за 2 мин.

2)540-300=240м-пробежал Петя.

3)240:2=120м/мин-скорость Пети.

Отвечает Пермяков Николай.

1) 150 х 2 = 300 метров  пробежал пёсик

2) 540 - 300 = 240 метров пробежал Петрик

3) 240 : 2 = 120 м/мин скорость Петрика