Човен пропливає відстань між двома пристанями за течією річки за 0,6 год,а на зворотній шлях

затратив - 1 год. Швидкість човна за течією річки-на 6 км/год більша швидкості проти течії.Знайдіть відстань між пристанями. Розв"яжіть рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Мацкевичуте Ксюша.

Нехай швидкість проти течії х, а за течією (х+6) Маємо рівняння

(х+6)*0,6 = х*1

0,6х + 3,6 = х

-0,4х = -3,6

х = -3,6 : (-0,4)

х = 9 (км) швидкість проти течії

Відстань 9*1 = 9(км) або 15*0,6 = 9(км)

 

Якщо щось не зрозуміло, пиши мені