Бірліктерін 3-ке көбейткенде 8×3=24 теңдігі колданылатын екі таңбалы сандарды жаз


Ответы на вопрос

Отвечает Ертаева Азиза.
8×3=24. 12×2=24
10×6=60. 12×5=60