Укажіть медіану вибірки 7 12 15 17 19 23 25 31


Ответы на вопрос

Отвечает Сарычев Иван.
7 ,12, 15, 17, 19, 23, 25, 31
В разі коли кількість вибіркі парне число,треба знайти середне аріфметичне середних чисел,тобто:
М=(17+19)/2=36/2=18