Ауданы 64 см кв шаршының периметрі 32 см бола ала ма? көмектесіп жіберіңіздерші


Ответы на вопрос

Отвечает Гугасян Рома.
Шаршының ауданы S=а^2, яғни 64=8*8

Шаршының периметрі Р=4а, яғни 32=4*8

Жауабы: Бола алады