Господарка зібрала на присадибній ділянці 24 кг помідорів.3/4 цих помідорів вона засолила порівну у

12 банках.Скільки помідорів господарка поклала в кожну банку?

Ответы на вопрос

Отвечает Гинзбург Евгения.
563-7467=35805+6868-86=22