Y дорівнює 2-2x обернена функція


Ответы на вопрос

Отвечает Кучеренко Валерія.
Y=2-2x
виразимо х через y
-2x=y-2
x=-0.5y+1
---------
міняємо х і y місцями, отримаємо обернену
y=-0.5x+1
y(x)=-0.5x+1