Вартість трьох іграшок 80 грн. Лялька й пінгвін коштують 50 грн, а м’яч і пінгвін — 55 грн. Скільки

гривень коштує кожна іграшка?

Ответы на вопрос

Отвечает Комова Екатерина.
Лялька і пінгвін разом коштують 50 грн.
мяч і пінгвін разом коштують 55 грн.
1) 50+55=105 (грн) - коштують 2 пінгвіна, лялька і мяч
2) 105-80=25 (грн) - коштує пінгвін
3) 50-25=25 (грн) - коштує лялька
4) 55-25=30 (грн) - коштує мяч
відповідь: пінгвін- 25 грн, лялька - 25 грн, мяч - 30 грн.