Знайди окремо масу мавпи бегемота та борсука якщо их маса разом становить 307кг. а маса мавпи та

бегемоеа становить 295кг а маса бегемота та борсука становить 262кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Терехова Лера.

1)маса борсука

307-295=12 кг

2)маса бегемота

262-12=250 кг

3)маса мавпи

295-250=45 кг

перевірка 12+250+45=307 кг разом