Яка послідовність дій якщо в прикладі є множення віднімання ділення додавання5090-34*8+1266


Ответы на вопрос

Отвечает Куринова Катя.
Спочатку множення, віднімання, додавання.
34*8=272
5090-272=4818
4818+1266=6084