Авто долає відстань між містами за 5 годин якщо рухається зі швидкістю 84 км\год з якою швидкістю

він має рухатись щоб подолати цю відстань за 4 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Худякова Марина.
Русский
 найдём весь путь
1)84*5=420 (км)- весь путь
найдём новую скорасть
2)420:4=105(км/ч)- скорость при которой машина преодалеет данное расстояние за 4 ч
ответ:105 км/ч



український
 знайдемо весь шлях
1)84*5=420 (км)- весь шлях
знайдемо нову скорасть
2)420:4=105(км/год)- швидкість при якій машина преодалеет цю відстань за 4 год
відповідь:105 км/год