-18:(-3+2,7)-9:(-1) по діях,знаю лише те що приклад дорівнюватиме 69


Ответы на вопрос

Отвечает Makar Igor.
1) -3 + 2,7 = -(3 - 2,7) = -0,3
2) -18 : (-0,3) = 18 : 0,3 = 180 :3 = 60
3) 9 : (-1) = -9
4) 60 - (-9) = 60 + 9 = 69