Через яку точку проходить графік функції 4y-3x=5


Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Стас.
Х = 0
у = 5/4

х = - 5/3
у = 0

у =  \frac{5 + 3x}{4}

x = 1
y = 2

x = 7
y = 6,5