З автобуса вийшло 32 пасажири,залишилося у 8 разїв менше,нїж вийшло. Скїльки пасажирїв було в

автобусї спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Салимов Илья.

Решение:

1) 32 : 8 = 4 п. (Ост.)

2) 32 + 4 = 36 п. (Всего)

 

Ответ: 36 пассажиров.

Отвечает Якубенко Никита.

2/8=4 осталось

32+4=36 пасажирїв було в автобусї спочатку