ДАЮ 100 БАЛІВ ЗДАТИ ТРЕБА СЬОГОДНІ (6 клас) використовувати дію множення. Комп'ютер коштує 30000

грн, графічний планшет 2/15 - 4/5 його ціни, а принтер ціни графічного планшета. Скільки коштують усі ці пристрої разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Гнедюк Дарья.

Ответ:

51600 грн

Пошаговое объяснение:

1) 2/5 * 30000 = 2/1 * 6000 = 12000/1 = 12000 (грн) - стоит графический планшет

2) 4/5 * 12000 = 4/1 * 2400 = 9600/1 = 9600 (грн) - стоит принтер

3) 30000 + 12000 + 9600 = 51600 (грн) - стоят компьютер,, принтер и планшет