363. Склади таблицю квадратів чисел від 11 до 20. Спробуй запам'ятати цю таблицю.​ пж пж 5 хв!!!!!!!



Ответы на вопрос

Отвечает Чумакова Анастасия.

Ответ:

Звісно, ось таблиця квадратів чисел від 11 до 20:

- 11^2 = 121

- 12^2 = 144

- 13^2 = 169

- 14^2 = 196

- 15^2 = 225

- 16^2 = 256

- 17^2 = 289

- 18^2 = 324

- 19^2 = 361

- 20^2 = 400

Спробуйте запам'ятати ці значення!