Сколько 1/6 помножити 1/5


Ответы на вопрос

Отвечает Ляшенко Иван.
12/30….,,,,.,………………….
Отвечает Солдатов Дмитрий.

Щоб помножити дроби, вам потрібно помножити чисельники (числа над чортою) і знаменники (числа під чортою) окремо, а потім скоротити дріб, якщо це можливо.

1/6 * 1/5 = (1 * 1) / (6 * 5) = 1/30

Отже, результат множення 1/6 на 1/5 дорівнює 1/30.