Мишко витратив 1\3 своїх грошей на покупку нової книги, 1\6 грошей – на купівлю зошитів,4\15 грошей

– для придбання олівців, інші гроші – для придбання альбому. Яку частину своїх грошей Мишко витратив на купівлю альбому?

Ответы на вопрос

Отвечает Ежова Иляна.

Пошаговое объяснение:

1-1/3-1/6-4/15=1-10/30-5/30-8/30=1-23/30=7/30