45×(368-164):10+(165-85)×0-34×(695-690) решение примера по действиям


Ответы на вопрос

Отвечает Miller Ilona.

Давайте вирішимо це вираз крок за кроком:

1. Розглянемо вираз в дужках: 368 - 164 = 204.

2. Поділимо це число на 10: 204 ÷ 10 = 20.4.

3. Порахуємо другий вираз в дужках: 165 - 85 = 80.

4. Тепер знайдемо результат останнього виразу в дужках: 695 - 690 = 5.

5. Помножимо 34 на результат попереднього кроку: 34 × 5 = 170.

Отже, весь вираз виглядає так:

45 × 20.4 + 80 × 0 - 170.

6. Порахуємо перше добуток: 45 × 20.4 = 918.

7. Другий добуток дорівнює 0, тому він не впливає на результат.

8. Віднімемо 170 від 918: 918 - 170 = 748.

Отже, результат виразу 45 × (368 - 164) ÷ 10 + (165 - 85) × 0 - 34 × (695 - 690) дорівнює 748.