СРОЧНО! ДАМ 50 БАЛЛОВ! Як змінилася температура повітря, якщо вона: а) спочатку збільшилася на

25%, а потім зменшилася на 40%? б) спочатку зменшилася на 60%, а потім збільшилася на 80%?

Ответы на вопрос

Отвечает Гладун Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Температура  = x

x*1.25=1.25x

1.25x-1.25x*0.4=1.25x - 0.5x=0.75x

x - x*0.6 = 0.4x

0,4x+0.4x*0.8=0.4x+0,32x=0.72x