Якщо з 10 кг свіжої малини отримали 1,5 кг сушеної,то з 20 кг свіжої малини отримють сушної


Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10кг       1,5кг

20кг      x кг

x=(20*1,5)/10=30/10=3кг