СРОЧНО!!!!!!!! Знайди число, якщо 30% від його третини становить число,42% якого дорівнюють 3,36.


Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Илья.

Ответ:

80

Пошаговое объяснение:

х*0,3/3 = 3,36*100/42

х/10 = 8

х = 80