5.б) Кинотиатрда 8 орындықтан 15 қатар және 10 орындықтан 5 қатар бар. Кинотиатрда барлығы қанша

орын бар? Срочнаааа күмектесіндершііі​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Наталья.

8×15=120

10×5=50

120 +50 =170

кинотеатрда барлығы 170 орындық бар.

Егер дұрыс болса подписаться етші