Площа кафе "Пингвін" 200м2.Після відкриття літноьї веранди його площя складае 112% від старої

площі.Занайди площу кафе "Пінгвін" з верандою.

Ответы на вопрос

Отвечает Платонов Артём.

Ответ:

224 м²

Пошаговое объяснение:

200 : 100 = 2 м²  (1 % первоначальной площади)

112 – 100 = 12 % (прибавка площади)

12 × 2 = 24 м²  (площадь веранды)

200 + 24 = 224 м² ( площадь кафе с верандой)